Проведено перевірку стану правової роботи та систематизації законодавства в Бериславській районній державній адміністрації, Бериславському районному центрі зайнятості та з питань систематизації законодавства в Бериславському відділі ДРАЦС, ДВС та Бериславській ДНК

середа, 10 Тра 2017, 16:14

05 травня 2017 року  відповідно до Плану роботи Головного територіального управління юстиції у Херсонській області на 2017 рік та на виконання пункту 4 підпункту 4.4. наказу Міністерства юстиції України від 23 червня 2001 року №1707/5 «Про затвердження положень про територіальні органи Міністерства юстиції України», Порядку проведення органами юстиції перевірок стану правової роботи та систематизації законодавства, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 18.01.2012р. № 91/5, головними спеціалістами відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, Анастасією Весіловською та Тетяною Бурдюг було проведено перевірку стану правової роботи та систематизації законодавства.

Організація правової роботи на підприємствах, в установах, організаціях, в місцевих органах виконавчої влади здійснюється відповідно до Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада    2008 року № 1040.

Також, спеціалістами було проведено перевірку стану роботи з обліку та систематизації актів законодавства. Під час перевірки також було надано методичну та практичну допомогу відповідальній особі з вказаного напряму діяльності.

Наразі готується довідка про результати перевірки.

   

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації