Головна » Виконавча служба » Проведено круглий стіл з теми «Державний виконавець у ролі державного реєстратора»

Проведено круглий стіл з теми «Державний виконавець у ролі державного реєстратора»

Четвер, 25 Тра 2017, 11:56

25 травня 2017 року у приміщенні Головного територіального управління юстиції в Херсонській області було проведено круглий стіл з теми «Державний виконавець у ролі державного реєстратора» шляхом відеоконференц-зв’язку.

Захід відбувся під головуванням начальника територіального органу юстиції Костянтина Хутковського за участі заступника начальника ГТУЮ з питань державної виконавчої служби – начальника управління державної виконавчої служби Ярослава Тюпляєва,  фахівців управління державної реєстрації і відділів управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Під час зустрічі працівники відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації управління державної реєстрації закцентували увагу на деяких нормах чинного законодавства у сфері державної реєстрації нерухомості. У ході проведення заходу були обговорені проблемні питання, які виникають у виконавців під час вчинення реєстраційних дій. Державні реєстратори з багаторічним стажем мали нагоду поділитись із державними виконавцями своїм досвідом, працівники державної виконавчої служби, в свою чергу, мали можливість отримати відповіді на запитання, що їх цікавлять.

 IMG_8191

IMG_8173

IMG_8208