Проведено II Регіональний форум присвячений актуальним проблемам захисту прав в Європейському суді з прав людини

понеділок, 17 Сер 2015, 11:50

15 липня Асоціацією адвокатів України було проведено II Регіональний форум присвячений актуальним проблемам захисту прав в Європейському суді з прав людини, порядку звернення та етапів розгляду, забороні дискримінації та люстрація в світлі практики Суду, Криму і Сходу України. 

 

З вітальною промовою до учасників звернувся Представник Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Херсонській області, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Олег Предместніков. У своєму зверненні Олег Гарійович розповів про повноваження і напрямки діяльності Представника Урядового уповноваження та висвітлив засади співпраці відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у Херсонській області  та адвокатів України.

 

В рамках форуму розглядались питання про захист прав осіб в Європейському суді з прав людини, були приведені приклади справ, що розглядались Європейським судом, з метою однозначного трактування норм Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

 

Акцентувалась увага адвокатів на критеріях прийнятності заяви до Європейського суду та вимоги заповнення формуляру, оскільки значна кількість справ не приймається Судом до розгляду через порушення правил заповнення відповідного формуляру.

Учасниками форуму заслухано доповіді щодо заборони дискримінації та люстрації в світлі практики Європейського суду, а також обговорювались актуальні питання, про проведення операцій з нерухомістю на тимчасово окупованих територіях: особливості функціонування Державного земельного кадастру, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, оформлення договорів і реєстрації прав.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації