Головна » Запобігання і протидія проявам корупції » Проведено апаратне навчання

Проведено апаратне навчання

Понеділок, 19 Бер 2018, 14:47

19 березня  2018 року завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Тетяною Кузововою проведено чергове навчання з працівниками Управління та його структурних підрозділів в режимі відеоконференції на тему «Фінансовий контроль. Основні аспекти електронного декларування».

Зокрема, зазначено про завершення електронного декларування в Україні за 2017 рік; наголошено на необхідності запобігання фактам порушення вимог антикорупційного законодавства щодо неподання або несвоєчасного подання декларацій; висвітлено найбільш поширені питання, з якими декларанти звертаються до сектору з питань запобігання і виявлення корупції.

Також наголошено, що сектором забезпечується контроль за своєчасністю подання декларацій шляхом проведення періодичних перевірок даних, внесених до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. За результатами перевірок, у разі виявлення випадків неподання або несвоєчасного подання декларацій суб’єктами декларування сектором будуть надіслані повідомлення Національному агентству з питань запобігання корупції для подальшого притягнення правопорушників до відповідальності згідно з чинним законодавством.

IMG_2751 IMG_2758