Головна » Кадрова робота та державна служба » Проведення співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В» Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Проведення співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В» Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Четвер, 06 Гру 2018, 17:43
 
06 грудня 2018 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області проведено співбесіду з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності та до відповідних посадових обов’язків з кандидатами, які успішно склали тестування.
Конкурсною комісією Головного територіального управління юстиції у Херсонській області на підставі розгляду поданих документів, результатів тестування та проведеної з кандидатами співбесіди, було визначено переможців конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «В» Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.