Правові ігри для школярів від Херсонської юстиції

Вівторок, 21 Сер 2018, 13:44

 

У рамках всеукраїнського право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» фахівці Херсонської юстиції завітали із правовими іграми до дітей Херсонського оздоровчого центру «Юнга» Херсонської міськради. І завітали не самі, а з другом усіх дітей – розумником Юстимчиком.

Учні 4-7 класів дізнались про права дитини, як їх відстоювати та захищати.

Окрему увагу приділили темі булінгу і нагадали дітям, що неможна жодним чином ображати інших – ані словами, ані фізично.

Виявляється, що у відомих дитячих казках також присутня тема прав дитини. Разом із фахівцями юстиції дітлахи намагались відгадати, які саме. Наприклад, у «Попелюшці» зла мачуха порушувала право на відпочинок та турботу, а у казці «Гидке каченя» - порушено право дитини «бути як не всі».

Окрім прав, у кожної дитини є і певні обов’язки. Це і гарно вчитись, берегти шкільне майно, допомагати батькам тощо.

Наприкінці зустрічі дітлахи вивчили віршик Юстимчика про «Я МАЮ ПРАВО». А спеціалісти Херсонської юстиції роздали інформаційні буклети та подарували дітлахам розмальовки на правову тематику.

- Ми продовжуємо втілювати власний проект «Херсонська юстиція дітям». Цього разу наш Юстимчик, який є другом і захисником кожної дитини, разом із фахівцями нашого управління продовжили знайомити дітлахів із їх правами, розповіли, що всі люди рівні і неможна ображати інших. Бо дітям будь-якого віку дуже важливо розповідати про серйозні речі простими, зрозумілими словами. Це робиться для того, аби вони зростали свідомими громадянами держави. – зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський. 

 

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації