Правові дебати «Жінка здатна керувати»

Вівторок, 24 Кві 2018, 16:08

 

24 квітня 2018 року було проведено правові дебати з представниками шкільних правових гуртків на базі Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради на тему «Жінка здатна керувати», у яких прийняв участь спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Анастасія Весіловська.

На сьогоднішній день існує велике різноманіття дебатних клубів, організацій, громад, ліг, федерацій тощо. Дебати – це інтерактивна інтелектуальна гра, в котрій дві сторони намагаються довести третій стороні свою позицію, яку використовують як спосіб розвитку аналітичного та критичного мислення, де гравці за обмежений час повинні довести позицію «за» чи «проти», використовуючи аргументи та докази.

Найважливіше в дебатах – це можливість розвивати вміння та навички, що допоможуть людині в майбутньому. Дебати навчають школярів розуміти, що будь-яка тема та судження мають право на існування, а всі думки можуть не тільки обговорюватись, а й мати сильні та слабкі сторони.

Учасники дебатів приводили свої аргументи щодо здатності жінки керувати, займати керівні посади, та відстоювати їх. Опоненти в свою чергу готували питання та спростовували аргументи надані «за». По завершенню дебатів учасники висказали свою думку щодо формату проведеного заходу, його преваг. Спеціаліст юстиції наголосила на тому, що кожна думка має право на своє існування, особливо, якщо вона аргументована та доведена.

     

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації