Працівники Херсонської юстиції провели семінар на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Середа, 07 Лис 2018, 10:59

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області вже не перший рік ефективно співпрацює з Херсонським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій. Головна ціль вказаної роботи – сприяти підвищенню рівня правових знань молодих спеціалістів, інших державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування, а також працівників юридичних служб державних підприємств, установ, організацій. 

 06 листопада  поточного року спеціалісти відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Тетяна Бурдюг      та Олександра Бельдюгіна провели семінар на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій при Херсонській обласній державній адміністрації для представників районних управлінь служби у справах дітей Херсонської області.

Захід проводився у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я маю право!». На семінарі були присутні 11 представників районних управлінь Служби у справах дітей Херсонської області.

Основною метою зустрічі було обговорення прийнятого Закону Украіни «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу», визначення шляхів протидії булінгу, так як це явище є гострою проблемою, яка потребує ефективного вирішення для забезпечення права здобувачів освіти на безпечне освітнє середовище.

Спеціалісти Херсонської юстиції розповіли про нововведення, які внесені в проект закону СтопБулінг#. Також були обговорені ситуації, які виникали в регіоні, в результаті яких особи, які зазнали знущань звертались до працівників служби у справах дітей.

Присутні розповідали про свій досвід у боротьбі з булінгом, що в майбутньому допоможе знайти правильні важелі для вирішення та викорінення цієї проблеми.

Наприкінці заходу було розповсюджено інформаційні матеріали по протидії булінгу та домашньому насильству.

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації