Головна » Новини > » Працівники Херсонської юстиції консультували  жителів с. Великі Копані.

Працівники Херсонської юстиції консультували  жителів с. Великі Копані.

Четвер, 08 Лис 2018, 09:50

У рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» у с. Великі Копані, Олешківського району працювала мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги.
Особистий прийом громадян проводив Заступник начальника – начальник Управління державної виконавчої служби Ярослав Тюпляєв. 
Він розповів громадянам про нові проекти Міністерства юстиції, проконсультував мешканців за питаннями, які їх турбують. А саме: як захищати свої права, щодо порядку безоплатної приватизації земельної ділянки поза межами населеного пункту, сплати земельного податку, судової процедури дострокового розірвання договору оренди в односторонньому порядку, також порушувалися питання соціального захисту населення. Херсонська юстиція продовжує реалізацію проекту «Херсонська юстиція дітям» та інформаційну компанію «Стоп Булінг» тому, після прийому спеціалісти завітала до школярів Великокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Херсонської області, де провели тематичний урок у рамках кампанії протидії булінгу. Діти дізнались про види такого явища, як правильно реагувати на цькування та до кого звертатись по допомогу. 
Учні вели жваву бесіду із спеціалістами, ставили багато питань і, навіть ділилися власним досвідом. З успіхом відрізняли цькування від дружніх жартів, ділилися своїми долоньками допомоги жертвам булінгу і заявили, що не збираються миритися з поведінкою агресорів, тому що#булити_не_круто.
#ХерсонськаЮстиція_дітям
#MinJust4U
#ЯМАЮПРАВО!
#ЯМП!
#ПРАВОВА_ДОПОМОГА
#КОМАНДА
#Стопбулінг
#НіЦькуванню