Працівники Головного територіального управління юстиції привітали школярів із Днем знань

п’ятниця, 01 Вер 2017, 16:29

Перший день осені традиційно відзначається Днем знань, який співпадає з першим шкільним дзвоником. Для когось він найперший в житті, а для когось останній перший дзвоник, бо попереду складний і вирішальний шкільний навчальний рік.

День знань — особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою.

1 вересня працівники Головного територіального управління юстиції у Херсонській області завітали на урочисті лінійки з нагоди Дня знань   до Херсонської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 47, Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24, Херсонської загальноосвітньої школи школи  І-ІІІ ступенів № 55, Херсонської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №  52.

Фахівці привітали школярів і їхніх педагогів з початком нового навчального року, побажавши школярам  міцного здоров’я, впевненості у власних силах та прагнення до нових знань, а також ознайомили з Всеукраїнським  просвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО», який стартував 1 вересня на Херсонщині.

Основна мета  зробити українців більш сильними та захищеними, озброївши їх знаннями про їхні права, і у такий спосіб започаткувати нову суспільну культу взаємин громадян і держави, сформованих на партнерстві, повазі і довірі.

На старті проекту запросили  залучитися усіх, хто прагне розбудови правової держави, у якій кожна людина знає свої права, користується ними  і володіє інформацією про те, що потрібно робити, коли її права порушують.

 

 

 

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації