Працівниками юстиції прийнято участь у «круглому столі»

Середа, 29 Лис 2017, 10:19

   

28 листопада 2017 року в.о. заступника начальника Управління –начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Олена Марчук прийняла участь у «круглому столі» на тему: «Пацієнт-орієнтованій моделі лікування туберкульозу-належне бюджетне забезпечення» за участю представників Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради, неурядових організацій, медичних працівників, пацієнтів Херсонської області.

В ході зустрічі обговорювалися питання залучення органів державної влади, що не відносяться до медичної сфери, до заходів по боротьбі з туберкульозом, завдання в сфері бюджетної адвокації у сфері обласної протитуберкульозної програми.

На зустрічі було розповсюджено буклети «Я МАЮ ПРАВО!» та інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей», де кожен охочий зміг отримати інформацію з важливих питань.

#МінЮст
#MinJust4U
#ЯМАЮПРАВО!
#ЯМП!
 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації