Працівниками Херсонської юстиції у місті Скадовськ проведено черговий виїзний семінар з питань державної реєстрації

П’ятниця, 14 Вер 2018, 14:07

 

14 вересня 2018 року у місті Скадовськ фахівцями управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області проведено виїзний кущовий семінар з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. У заході прийняли участь державні реєстратори та адміністратори центрів надання адміністративних послуг Скадовського, Голопристанського та Олешківського районів.

Захід відкрив перший заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Сергій Павленко, який привітав присутніх на семінарі, після чого заступник начальника управління державної реєстрації Світлана Абількілямова розповіла про порядок здійснення Міністерством юстиції України контролю у сфері державної реєстрації.

Крім того, завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Юлія Снісаренко розповіла про зміни до законодавства у сфері державної реєстрації юридичних осіб, зокрема про ті, що відбулися у зв’язку з прийняттям нового Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Інформацію про зміни у сфері державної реєстрації нерухомості довела до відома присутніх Ольга Світлична, головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації управління державної реєстрації.

Наприкінці заходу фахівці Головного територіального управління юстиції у Херсонській області обговорили з державними реєстраторами проблемні питання, які виникають у останніх під час здійснення ними своїх повноважень у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу.

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації