Головна » Новини > » Постійно підвищувати власну кваліфікацію – обов’язок кожного державного службовця

Постійно підвищувати власну кваліфікацію – обов’язок кожного державного службовця

Вівторок, 10 Кві 2018, 16:59

10 квітня кандидат політичних наук, доцент, декан факультету публічного управління та адміністрування Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Ігор Куспляк зустрівся з колективом Головного територіального управління юстиції у Херсонській області аби розповісти про можливості вступу на магістратуру за напрямками «Публічне управління та адміністрування» та «Менеджмент».

Як зазначив під час зустрічі перший заступник начальника Херсонської юстиції Олег Предместніков, постійно підвищувати власну кваліфікацію та опановувати нові знання – обов’язок кожного державного службовця. І вступ до магістратури –  чудова можливість це зробити.

Ігор Куспляк розповів присутнім про наявні спеціалізації, умови вступу та навчання. Він зазначив, що цього річ абітурієнти вперше проходитимуть комп’ютерне тестування з іноземної мови. Також, за його словами, найбільша кількість студентів, які обрали заочну форму навчання з елементами дистанційної, – саме з Херсона.

IMG_3107

IMG_3127

IMG_3097

IMG_3079 IMG_3118