Відбулось підвищення кваліфікації державних службовців Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

П’ятниця, 28 Вер 2018, 10:39

             26 вересня 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області прийняло участь у навчанні з питань запобігання корупції, яке організоване Херсонською обласною державною адміністрацією спільно з Херсонським національним технічним університетом.

             В ході навчання висвітлено питання  запобігання корупції в органах державної влади. Проведено аналіз найкорумпованих напрямів.

             Наголошено на актуальній проблемі існування корупції у сфері надання адміністративних послуг.

             Всіх слухачів звернуто увагу на окремі корупційні схеми у сфері публічних закупівель та надано роз’яснення щодо відповідальності за здійснення корупційних правопорушень у цій сфері.

             Підвищення кваліфікації у даному напрямку отримали державні службовці Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, а саме:   

  • Олена Клименко - заступник начальника управління державної реєстрації- начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області;
  • Валерій Кузьмін - заступник начальника Управління - начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління  юстиції у Херсонській області;
  • Тетяна Гладкова – заступник начальника відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області;
  • Марина Веретеннікова – завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Херсонській області;
  • Юлія Снісаренко - завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

За результатами проведеного навчання вищезазначені державні службовці отримали відповідний документ про підвищення кваліфікації.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації