Підтримуємо національні традиції

Четвер, 18 Тра 2017, 11:52

Для українця Вишиванка – не просто одяг, це священний оберіг, який є символом єднання тих, хто вболіває за рідну Україну, пишається і поважає культурну спадщину своїх предків, піклується про те, аби безцінні культурні надбання нашої нації ніколи не були забуті.

Щороку в третій четвер травня світ відзначає День вишиванки. У цей день люди не лише в Україні, але і на території багатьох інших державах одягають національні українські сорочки аби підтримати давні традиції створення та носіння українського етнічного вишитого одягу.

Сьогодні працівники управлінь та відділів Головного територіального управління юстиції у Херсонській області  прийшли на роботу одягнені у вишиванки щоб вшанувати культурні традиції нашої батьківщини.

Начальник територіального органу юстиції зауважив: «Вшанування національних традицій - вважаю за обов’язок кожного свідомого українця. Наша країна має надзвичайно багату культурну спадщину,  яку ми повинні поважати, берегти та передавати своїм нащадкам. Підтримувати українські традиції потрібно не лише сьогодні, а кожного дня!»

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації