На Херсонщині в результаті спільних рейдів ліквідовано 9,2 мільйонів гривень заборгованості зі сплати аліментів

Вівторок, 09 Січ 2018, 17:20

 

2018 рік починаємо з приємних новин! Президент України підписав закон про посилення відповідальності злісних неплатників аліментів. Чужих дітей не буває! І з метою захисту прав дітей ще на початку грудня на Херсонщині об’єдналися в одну команду Херсонська юстиція, Херсонська ОДА  та ГУНП області.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський повідомив: «Спільними зусиллями ми здійснили перевірку майнового стану по 2390 боржникам, та за місяць проведених рейдів вже ліквідовано 9,2 млн. гривень заборгованості зі сплати  аліментів, в тому числі від 270 стягувачів аліментів надійшли заяви про повернення виконавчих документів без виконання. В результаті на 800 злісних неплатників аліментів стало менше. Направлено до судів 199 подань про тимчасове обмеження боржників у праві виїзду за межі України і 172 подань про розшук боржника. Оголошено у розшук 59 транспортних засобів боржників. Вже розшукано 3 автомобіля та 1 причеп».

«Маємо гарний результат! У 2017 році виконавчою службою Херсонщини стягнуто на утримання дітей більше 70, 82 мільйонів гривен. У результаті чого 24 604 дітей отримали свої законні кошти», - відзвітував Костянтин Хутковський.

Також вкотре нагадаємо, що для тих, хто не сплачує аліменти БІЛЬШЕ 6 місяців запроваджуються:

  1. Заборона на виїзд за кордон до моменту погашення заборгованості по сплаті аліментів.
  2. Заборона керувати автомобілем до моменту погашення заборгованості по сплаті аліментів.
  3. Заборона користуватися зброєю та полювати.
  4. Суспільні роботи до 2 місяців, оплата за які повністю піде на погашення боргу перед дитиною.
  5. Позбавлення права не випускати дитину за межі України.

Вказані заходи застосовуватимуться виключно державою в особі державних виконавців. І не розповсюджуються на боржників з питань іншого характеру.

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації