Головна » PhotoGallery » На Херсонщині об'єднали зусилля задля реалізації нового Закону про аліменти

На Херсонщині об’єднали зусилля задля реалізації нового Закону про аліменти

П’ятниця, 16 Лют 2018, 15:02

Сьогодні на круглому столі, який був присвячений нововведенням щодо посилення відповідальності неплатників аліментів були обговорені можливі проблеми та шляхи їх вирішення під час реалізації Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

У заході прийняли участь представники прокуратури, поліції, патрульної поліції, служби пробації, прикордонної служби, регіонального сервісного центру МВС, районних рад та виконавчої служби.

Начальник юстиції Херсонщини  Костянтин Хутковський подякував присутнім за готовність до співпраці та наголосив на важливості напрацювання єдиної практики застосування Закону на території області

Начальник управління державної виконавчої служби Херсоснької юстиції з питань Ярослав Тюпляєв повідомив, що на сьогоднішній день державними виконавцями Херсонщини вже винесено понад 900 постанов про заборону виїзду за кордон, заборону полювання, користування зброєю та транспортним засобом. З набранням чинності постанови будуть направлені відповідним органам на виконання.

Вже розпочато роботу над створенням переліку комунальних підприємств, де боржники зможуть проходити суспільно-корисні роботи довели до відома представники районних рад. «Тим, хто ухилятиметься від проходження робіт – передбачено арешт до 15 діб», – додали співробітники служби пробації.

Працівники прикордонної служби зауважили, що раніше вони мали подібну практику щодо питань заборони виїзду за кордон боржників аліментів, тому складнощей по даному питанню виникнути не повинно.

Управління патрульної поліції в Херсонській області та Регіональний сервісний центр МВС в Херсонській області  визначились із напрямками взаємодії щодо вилучення водійських посвідчень.

В свою чергу співробітники  прокуратури та поліції наголосили, що одразу після отримання постанов готові вилучати зброю,

Представники всіх служб, присутніх на заході, запевнили, що докладатимуть максимум зусиль задля реалізації Закону та пообіцяли інформувати ЗМІ та громадськість про результати роботи.

«Вірю, що спільними зусиллями ми змусимо злісних неплатників аліментів виконувати свій батьківський обов’язок та забезпечимо маленьким українцям їх законне право на щасливе дитинство. Чужих дітей не буває!», – заначив очільник обласної юстиції.

#ЧужихДітейНеБуває #МінЮст #MinJust4U #ЯМАЮПРАВО! #ЯМП!

IMG_9637   IMG_9660 IMG_9663 IMG_9687  IMG_9718 IMG_9727 1IMG_9744