Головна » Виконавча служба » На Херсонщині майже 100 тисяч гривень стягнуто з неплатника аліментів

На Херсонщині майже 100 тисяч гривень стягнуто з неплатника аліментів

Понеділок, 26 Лют 2018, 13:54

У Великоолександрівському районному відділі виконавчої служби перебувало виконавче провадження про стягнення аліментів. Боржник, який має трьох дітей, протягом тривалого часу не виплачував гроші на їх утримання, та заборгував аж  99 700 грн.

Одразу після вступу у дію Закону про посилення відповідальності неплатників аліментів та запуску публічного реєстру неплатників аліментів горе-батьку заборонили виїзд за кордон і внесли про нього відомості до реєстру, окрім того його попередили, що, у разі несплати боргу, за  новим  Законом його можуть позбавити права керування транспортним засобом, права полювати та користуватись зброєю, або навіть направити на проходження суспільно корисних робіт.

Також державним виконавцем проведено опис рухомого і нерухомого майна боржника, серед якого будинок, земельна ділянка, побутова техніка та меблі.

Як результат – вже через декілька днів чоловік сплатив борг у повному обсязі.

Мати трьох дітей зазначає: «Колишній чоловік вже давно має іншу сім’ю та інших дітей. Проте піклуючись про них, – зовсім забув про наших спільних. Сьогодні я переконалась, що новий Закон про аліменти діє!»

Керівництво юстиції Херсонщини вкотре наголошує: «Створюючи нову сім’ю – неприпустимо забувати про дітей від колишнього шлюбу! Кожна дитина має право на щасливе дитинство. Чужих дітей не буває!»

На фото начальник відділу та стягувач.

#ЧужихДітейНеБуває #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО #МінЮст #MinJust4U #ЯМАЮПРАВО! #ЯМП! 

кейс