На районній конференції розповіли про «Я МАЮ ПРАВО!»

Вівторок, 05 Гру 2017, 16:36

Кожен член суспільства має права. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист.

5 листопада 2017 року представники  Головного територіального управління юстиції у Херсонській області разом із представниками інших державних органів  та місцевим студенством зібрались на районній конференції  аби обговорити тему: «Неповнолітні – суспільство – закон». Метою проведення заходу було інформування та роз’яснення серед учнівської та студенської молоді основних положень законодавства, нормативно-правових актів України та відповідальності за їх порушення.

В.о. начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Олена Марчук ознайомила присутніх з проектом Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» та його основними напрямками реалізації. Після чого фахівець територіального органу юстиції розповіла студентам про основні норматирно-правові акти,  якими закріплені права дитини та роз’яснила оремі види прав неповнолітніх у сфері праці, сімейного життя та майнових відносин.

«Повноцінний та дієвий захист прав дитини є обов’язком держави. Основна мета проекту «Я МАЮ ПРАВО!» - аби кожен громадянин знав свої права та вмів їх захистити. Юстиція Херсонщини відкрита для людей і готова прийти на допомогу у будь-який момент. Захищай свої права разом з Мін’юстом!» - наголосила Олена Вікторівна.

#МінЮст

#MinJust4U

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

#ЯМАЮПРАВО!

#ЯМП!

     

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації

Відео