На Горностаївщині розпочали роботу мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги

понеділок, 28 Сер 2017, 16:23

Для забезпечення доступу мешканцям віддалених населених пунктів до якісної безоплатної правової допомоги, на території Херсонської області запрацювали мобільні групи та мобільні точки доступу консультування. До складу груп увійшли представники системи безоплатної правової допомоги в Херсонській області та працівники Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

23.08.2017 року мобільні точки доступу запрацювали в Горностаївському районі. А саме працівники Горностаївського БПД Цупра Костянтин, Циба Артем спільно з начальником Горностаївського відділу державної виконавчої служби Дробот Григорієм, у складі робочої мобільної групи, здійснили виїзд до віддалених населених пунктів Горностаївщини. Фахівці з правознавства ознайомили мешканців села Костянтинівка та  Антонівка з положенням антирейдерського законодавства, розказали як зберегти землю, урожай та відповіли на чисельні запитання. Зокрема, хто має право на отримання землі, порядок отримання дозволу на розміщення малої архітектурної форми (МАФ) на ділянці тощо. Мешканці зазначених сіл звернулись за правовою допомогою з питань  розірвання договорів оренди земельної ділянки в односторонньому порядку, строк дії мораторію на відчуження земельних ділянок, отримання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, вимоги до клопотання про безоплатну передачу земельних ділянок, відведення земельних ділянок учасникам АТО та інші.

Приємним є той факт, що мешканці сільської місцевості Горностаївщини після заходу дякували представникам мобільної групи за те, що  приїхали до них, цікавилися їхніми проблемами, були ввічливими. Також мешканці сіл Костянтинівка та Антонівка запрошували фахівців з правознавства і надалі приїздити до них, а це означає, що ми рухаємося у вірному напрямку.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації