Молодь обирає Херсонську юстицію

Вівторок, 09 Січ 2018, 17:00

Саме молоді службовці із притаманними їм енергійністю, мобільністю, відкритістю до змін здатні до ефективного здійснення управлінських функцій в умовах становлення України як сучасної європейської держави.

Студенти старших курсів, часто опиняються перед досить важким вибором подальшого професійного шляху. Водночас, багато з них вже чітко усвідомлює свої життєві пріорітети та має досить конкретні плани на майбутнє.

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області надає можливість студентам-правознавцям пройти практику та стажування у відділах юстиції Херсонської юстиції. Це чудовий шанс для кожного молодого фахівця  ознайомитися із специфікою роботи в органах юстиції, здобути практичні навички та визначитись із майбутньою кар’єрою.  

Сьогодні у Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області розпочали набувати досвід студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Національного університету "Одеська юридична академія".

Заступник начальника відділу персоналу Тетяна Гладкова ознайомила практикантів із структурою ГТУЮ, порядком проходження практики та розповіла майбутнім юристам про можливість у майбутньому пройти стажування у Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області.

Окрім того, в.о. начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Олена Марчук ознайомила присутніх з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та його основними напрямками.

Якщо ви бажаєте пройти стажування в Управлінні, то потрібно заповнити анкету та надіслати її в електронному вигляді на електронну адресу відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області lastivka2301@ukr.net або заповнити анкету в електронному вигляді за посиланням, розділ «Стажування».

За додатковою інформацією з питань проходження стажування звертайтеся до відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за адресою: Херсон, вул. Потьомкінська, 42/14 та за телефоном (0552) 49-20-38.

    

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації