Мешканці Великої Кардашинки отримали правову допомогу

Четвер, 06 Гру 2018, 10:06

Продовжує свою роботу мобільна точна безоплатної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Херсонській області у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО». Цього разу команда правників Херсонської юстиції завітала до с. Велика Кардашинка Голопристанського району.З громадянами спілкувались та надавали юридичну допомогу заступник начальник управління Григорій Галковський, завідувач Голопристаньскої нотаріальної контори Олег Негра, начальника Голопристанського відділу виконавчої служби Нарина Григорян та спеціаліста Голопристанського центру з надання безоплатної первинної правової допомоги Інна Холодняк. 
Від громадян пролунали питання щодо процедури розірвання шлюбу, строків та порядку успадкування майна, законності стягнення аліментів.
На усі питання було надано відповіді, згідно компетенції спеціалістів.
Не забули спеціалісти і про маленьких громадян. Дуже жвавий інтерактивний урок було проведено у Великокопанівській школі. Цього разу, дізнатися про шкоду булінгу і способи боротьби із ним зібрались аж 3-и класи: 6-й, 7-й, 8-й. Усі дітлахи із непідробним інтересом слухали доповідачів, задавали такі гострі, у їхньому віці питання, щодо відносин між однолітками, ділилися своїм досвідом у боротьбі із цькуванням та із задоволенням брали участь у іграх.
Наприкінці уроку, усі діти отримали буклети з рекомендаціями і порадами, що робити, якщо хтось стає жертвою булінгу і куди можна звернутися по допомогу.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації