Головна » Виконавча служба » Круглий стіл із майбутніми колегами на тему «Один день із життя державного виконавця»

Круглий стіл із майбутніми колегами на тему «Один день із життя державного виконавця»

Четвер, 25 Тра 2017, 15:41

Працівниками відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області був проведений круглий стіл із студентами старших курсів Херсонського державного університету на тему «Один день із життя державного виконавця»

Захід проводився з метою підвищення рівня правових знань студентської молоді та обговорення вже запроваджених реформ Міністерства юстиції України в системі примусового виконання судових рішень.

Державні виконавці розповіли майбутнім випускникам про те як проходить звичайний день співробітника державної виконавчої служби, окремі аспекти роботи державних виконавців, їх права та обов’язки. правові основи діяльності державної виконавчої служби, порядок та умови здійснення виконавчого провадження.

Увагу студентів було зосереджено на реформуванні державної виконавчої служби в Україні протягом останніх років, на запровадженні інституту приватних виконавців, створенні автоматизованої системи виконавчого провадження, реалізації арештованого майна у системі електронних торгів арештованим майном СЕТАМ. Також присутні дізналися і про матеріальний стимул роботи державного виконавця та умови і розміри виплати винагород державним виконавцям.

Студенти, зацікавлені  професією,  ставили непрості запитання й отримували кваліфіковані  відповіді.

Заступник начальника відділу примусового виконання рішень Олександр Білий зазначив, що ознайомлення студентів із новими механізмами виконання судових рішень впливає на рівень їх професійної підготовленості та надасть змогу майбутнім випускникам застосовувати набуті знання на практиці у подальшому.

По завершенню заходу фахівець запросив студентів на проходження стажування та державну службу до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

  DSCN5733

DSCN5726

DSCN5738 DSCN5745