Головна » Виконавча служба » Костянтин Хутковський: боржник з Верхнього Рогачику сплатив 43 тисячі аліментів

Костянтин Хутковський: боржник з Верхнього Рогачику сплатив 43 тисячі аліментів

П’ятниця, 02 Бер 2018, 16:25

банер алименти

Керівник Херсонської юстиції зазначає, що лише страх перед суспільно корисними роботами змусив 51-річного жителя Верхнього Рогачику сплатити всі борги по аліментам.

Із матір’ю своєї доньки чоловік розлучився ще 5 років тому. Суд виніс рішення, що батько має щомісяця перераховувати на утримання дитини 500 грн. Проте з початку 2013 року його вже 8-річна донька не отримала від тата жодної копійки. Знайти механізми впливу на злісного неплатника вдалось після 6 лютого 2018 року, коли набув чинності Закон #ЧужихДітейНеБуває.

Днями боржник отримав постанову про обмеження його в праві керування транспортними засобами, виїзду за межі України, полювання та користування мисливською зброєю. Одразу після цього він з’явився до Верхньорогачицького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області. Саме там чоловік дізнався, що у разі не сплати боргу, його притягнуть до адміністративної відповідальності. А саме, до суспільно корисних робіт.

Того ж дня чоловік повністю розрахувався із боргом, сплативши 43 000 грн. Також він повідомив, що до цього року ніде офіційно не працював. Але вже знайшов нову роботу і пообіцяв сумлінно перераховувати гроші власній дитині.