Консультування херсонців у центрі міста продовжується

вівторок, 29 Сер 2017, 10:34

Підвищення рівня правових знань громадян через механізм надання безоплатної первинної правової допомоги є одним із основних завдань, які покладаються на територіальний орган юстиції. З метою надання кваліфікованої юридичної допомоги кожному, Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області обладнано намет в центрі нашого міста, де кожен перехожий може отримати консультацію у фахівців органу юстиції з правових питань, а також, у разі необхідності, отримати інформацію щодо роботи центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Знання людиною своїх прав та ознайомлення з механізмами їх захисту – це 50% успіху реально домогтися справедливого та чесного вирішення проблемного питання.

Крім того, херсонці мають можливість отримати роздатковий матеріал правового характеру.

Херсонці щодня звертаються до консультативного правового намету за юридичною допомогою. Відвідувачі найбільше цікавилася такими питаннями: оформлення субсидій, реєстрація місця проживання, налог за нерухомість, невиконання судових рішень, оскарження заповіту, розподіл майна, яке знаходиться у спільній сумісній власності тощо.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації