Інформаційно – консультативний пункт  продовжує свою роботу  

середа, 13 Вер 2017, 13:27

 

Головне територіальне управління юстиції провадить активну діяльність, спрямовану на те, щоб кожен житель Херсонщини був забезпечений можливістю отримати якісну безоплатну правову допомогу.

В центрі міста  кожен перехожий може проконсультуватися з фахівцями органу юстиції  з правових питань.

Працівники Головного територіального управління юстиції у Херсонській області надавали перехожим юридичні консультації.  Громадяни зверталися до фахівців з різноманітних правових питань, на які отримали вичерпні та кваліфіковані відповіді. Мали можливість  отримати ґрунтовні роз’яснення з  питань  порядку оформлення субсидій,  а також щодо зміни розміру аліментів,  розподіл майна, яке знаходиться у спільній сумісній власності, прийняття спадщини за законом, поновлення пропущеного строку прийняття спадщини.

Також було проінформовано про загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», мета якого сформувати нову правову культуру у суспільстві, шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту. Крім того, було також розповсюджено інформаційні буклети правового характеру.

 

 

 

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації