Фахівці юстиції провели робочу зустріч у рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!»

Понеділок, 25 Чер 2018, 09:35

 

Проект «Я МАЮ ПРАВО!» забезпечує формування нової правової культури у суспільстві, що сприятиме розвитку України як сучасної правової демократичної держави.

Так, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту  «Я МАЮ ПРАВО!» відбулася зустріч із працівниками Херсонської митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

На зустрічі були  обговорені основні меседжі правопросвітницького проекту «Я маю право!», ключові напрямки їх реалізації та  подальшу співпрацю. Фахівці юстиції  поінформували присутніх про новації в законодавстві стосовно примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, систему надання безоплатної правової допомоги, обговорили нагальні питання захисту прав дітей, отримання соціальних пільг, виконання рішень суду, а також он-лайн сервіси, пріоритети діяльності Міністерства юстиції, впровадження ініціатив Мін’юсту на території області.

Спеціалісти юстиції звернули увагу слухачів на питання запобігання та протидії домашньому насильству, а також механізми захисту прав у разі їх порушення.

Наприкінці заходу було проведено анкетування створене на основі проекту «Я МАЮ ПРАВО!», яке має важливе значення для вдосконалення системи безоплатної правової допомоги в Україні та запрошено присутніх до співпраці в рамках соціального діалогу!

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації