Фахівці Херсонської юстиції завітали до с. Гаврилівка.

П’ятниця, 02 Лис 2018, 13:51

 

У рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» у с.Гаврилівка Нововоронцовського району працювала мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги.
Особистий прийом громадян проводив Заступник начальника – Начальник Управління державної реєстрації Григорій Галковський. 
Він розповів громадянам про нові проекти Міністерства юстиції, проконсультував мешканців за питаннями, які їх турбують. А саме: як оформити спадщину, процедура перерахунку пенсії, оформлення субсидій, стягнення боргу з несумлінного батька-аліментника.
Після прийому група молодих юристів Херсонської юстиції продовжила свою традицію і завітала до місцевої школи, де провела тематичний урок у рамках кампанії протидії булінгу. Діти дізнались про види такого явища, як правильно реагувати на цькування та до кого звертатись по допомогу. 
Учні вели жваву бесіду із спеціалістами, ставили багато питань і, навіть ділилися власним досвідом. З успіхом відрізняли цькування від дружніх жартів, ділилися своїми долоньками допомоги жертвам булінгу і заявили, що не збираються миритися з поведінкою агресорів, тому що #булити_не_круто.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації