До с. Верхні Сірогози завітала команда спеціалістів Херсонської юстиції.

Середа, 10 Жов 2018, 14:45

 

У рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» у с.Верхні Сірогози Нижньосірогозького району працювала мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги.

Безоплатну правову допомогу громадянам надавала в.о. першого заступника начальника – начальник відділу організаційної роботи, документування та контролю ГТУЮ у Херсонській області Олена Касатова разом із начальником відділу державної виконавчої служби Нижньосірогозького району Оксаною Лобановою.

Як з’ясувалось під час прийому громадян, у районі гостро стоїть питання оформлення права на земельні ділянки, які відведені для сільського господарства. Цю проблему громадяни вирішили розв’язувати разом. Тому передали спеціалістам Херсонської юстиції колективне звернення.

Окрім цього, люди цікавилися питаннями перерахунку пенсій інвалідам Чорнобильської катастрофи та процедурою оформлення інвалідності через медичну халатність. Також мешканці села більше дізнались про роботу бюро безоплатної правової допомоги у смт. Нижні Сірогози.

Завітали фахівці Херсонської юстиції і до місцевої школи. І у рамках кампанії Мін'юсту проти булінгу провели для учнів тематичний урок.

Виявилось, що школярі вже знайомі з терміном «булінг» і самі дали чітке визначення цьому явищу. На уроці були присутні діти різного віку й усі вони показали, що спроможні протистояти цьому негативному явищу. Учні знайшли багато способів допомогти жертвам поганого ставлення та прийомів боротьби з агресорами. Маленькі нижньосірогозці з радістю зачитували свої «долоньки допомоги», які вони готові простягати іншим.

Діти побачили відеозвернення відомих в області та всій Україні людей, які закликають усіх бути чуйними та толерантними один до одного. 
Наприкінці зустрічі усі діти отримали інформаційні буклети та пообіцяли поважати та не кривдити один одного.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації