ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПРОВЕЛИ «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ» В УПРАВЛІННІ ЮСТИЦІЇ ХЕРСОНЩИНИ  

Середа, 11 Жов 2017, 15:42

11 жовтня у Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області відбувся День відкритих дверей для студентів - правознавців Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу. Головною метою було показати специфіку діяльності кожного підпорядкованого підрозділу та зацікавити їх у майбутньому працювати в структурі юстиції.

Програма проведення Дня відкритих дверей включала в себе відвідання адміністративної будівлі управління юстиції, огляд робочих кабінетів, інформаційних стендів, ознайомлення з роботою працівників, діяльністю структурних підрозділів, спілкування з їх керівниками.

Майбутні юристи сьогодні ознайомилися зі специфікою роботи за напрямками: нотаріату, державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану, друкованих засобів масової інформації, громадських формувань, нормативно-правових актів, систематизації законодавства, правової роботи, правової освіти та інших.

Аппазова Світлана, Голова циклової комісії «Правознавство» зазначила, що раніше у студентів не було нагоди особисто ознайомитись з тим, що вони вивчали лише в теорії. Сьогоднішня екскурсія по підрозділам управління юстиції допомогла їм зорієнтуватись і зрозуміти на скільки важливо знати теорію права і наскільки легко можна використовувати її на практиці.

Майбутні юристи під час заходу  уважно нотували спеціалістів юстиції, хтось ставив безліч питань, та усі вони одностайно погодились з тим, що екскурсія по підрозділам управління юстиції – справа корисна та цікава.

День відкритих дверей завершився візитом до кабінету начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтина Хутковського, який радо привітав студентів, поцікавився чи корисною була екскурсія, відповів на усі їх запитання, після чого запросив на стажування, та зауважив, що юстиція радо прийме до своєї дружньої команди молодих спеціалістів.

Студенти подякували керівнику херсонської юстиції за корисний захід, а дехто з студентів зізнається, що захід допоміг визначитися з майбутньою спеціалізацією.

[caption id="attachment_39651" align="alignnone" width="640"] ????????????????????????????????????[/caption]

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації