Державними виконавцями знайдено батька, який приховував місце своєї роботи аби не сплачувати аліменти

Середа, 06 Гру 2017, 11:07

 

Батько одного з маленьких жителів Херсонщини приховував місце своєї роботи аби не сплачувати аліменти. Проте державним виконавцем Суворовського районного відділу державної виконавчої служби  м. Херсон встановлено місце роботи боржника. 04 листопада 2017 року мобільна робоча група за участі державних виконавців Головного територіального управляння юстиції у Херсонській області та працівників поліції здійснено виїзд по місцю роботи боржника, зустрітись із боржником не вдалось і тут, оскільки він, за словами колег, був на аварійному виїзді.

Головним державним виконавцем зобов’язано бухгалтерію підприємства здійснювати відрахування із заробітної плати боржника і перераховувати кошти на користь стягувача в розмірі 50% до погашення заборгованості та в подальшому у розмірі 1/4 частки від заробітку (доходу) щомісячно, але не менше ніж 50%  прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Також головного бухгалтера підприємства зобов’язано щокварталу надсилати виконавцю звіт про здійснені відрахування та виплати за формою, встановленою Міністерством юстиції України.

Окрім того, боржнику залишено виклик з’явитись до виконавця для надання пояснень щодо причини виникнення прострочених платежів зі сплати аліментів та строків їх погашення.

На фото: мобільна робоча група у бухгалтерії підприємства, де працює боржник

#ЧужихДітейНеБуває
#МінЮст
#MinJust4U
#ЯМАЮПРАВО!
#ЯМП!

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації

Відео