Головна » Виконавча служба » Державні виконавці Херсонщини обговорили проблемні аспекти виконання аграрних розписок

Державні виконавці Херсонщини обговорили проблемні аспекти виконання аграрних розписок

Четвер, 29 Бер 2018, 14:38

Аграрна розписка, відповідно до Закону України «Про аграрні розписки», є товаророзпорядчим документом, що фіксує безумовне зобов’язання боржника, яке забезпечується заставою, здійснити поставку сільськогосподарської продукції або сплатити грошові кошти на визначених у ньому умовах.

Попит на аграрні розписки в Україні останнім часом зростає. Запровадження аграрних розписок має на меті поліпшити та спростити доступ до фінансування малих і середніх сільгоспвиробників.

Міністерством юстиції України разом з Міністерством аграрної політики України  відіграють провідну роль у впроваджені механізму аграрних розписок на державному рівні.

28 березня 2018 року представники управління та територіальних відділів  державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області прийняли участь у навчальному семінарі щодо примусового виконання за аграрними розписками, організованого за ініціативи Департаменту державної виконавчої служби Мін’юсту.

Під час заходу  державним виконавцям розповіли про особливості інструменту аграрних розписок та окремі проблемні аспекти процедури їх примусового виконання.

viber image3 viber image4 viber image6