Головна » Виконавча служба » Державні виконавці Каланчацького району на захисті дитинства

Державні виконавці Каланчацького району на захисті дитинства

Середа, 16 Сер 2017, 20:39

 

Виховувати свою дитину, піклуватися про її виховання та розвиток – моральний обов’язок абсолютно усіх батьків. Крім того, стаття 51 Конституції України передбачає обов’язок батьків утримувати своїх неповнолітніх дітей. Тобто першочергово саме на батьків покладається обов’язок виховувати та матеріально утримувати своїх дітей. На жаль, трапляються випадки коли батьки не бажають добросовісно виконувати обов’язки по утриманню власних дітей.

Особливо це поширене після розлучення батьків. Той із батьків хто проживає окремо, створює нову сім’ю та забуває про необхідність надання моральної та матеріальної підтримки своїм дітям від попереднього шлюбу.

У таких випадках  діткам залишається надітись на допомогу державних виконавців. Так цього місяця державним виконавцем Каланчацького районного  відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області шляхом продажу житлового будинку належного боржнику стягнуто аліменти у розмірі 18400 грн. на користь Морозюк Г.М, які боржник не сплачував протягом декількох років. (на фото сім’я Морозюк Г.М.)

каланчак