Проблемні питання державної реєстрації нерухомості та бізнесу обговорили сьогодні на семінарі

Середа, 29 Лис 2017, 16:11

29 листопада 2017 року у м.Брислав за ініціативи Головного територіального управління юстиції у Херсонській області було проведено виїзний кущовий семінар з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

На захід зібрались державні реєстратори, адміністратори центрів надання адміністративних послуг, представники бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги та нотаріуси не лише з Бериславського району, а й з сусідніх Каховського району та м.Нова Каховка.

Семінар відкрив голова Бериславської районної державної реєстрації Гомон Олександр Вікторович, який привітав присутніх присутніх та подякував їм за взаємодію та співпрацю.

Начальник територіального органу юстиції Костянтин Хутковский зазначив:  «Приємно бачити таку кількість фахівців, які прагнуть поліпшувати професійний рівень, вдосконалювати роботу та здобувати нові знання. Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області завжди готове допомогти у цьому. Юстиція відкрита для людей!».

З метою напрацювання єдиної практики застосування законодавства по області під час зустрічі були обговорені проблемні питання у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу, питання взаємодії з фронт-офісами під час здійснення державної реєстрації громадських формувань та повноваження Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Херсонській області щодо контролю за діяльністю державних реєстраторів.

#МінЮст

#MinJust4U

 

           

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації