“Булити не круто!” – заявили старшокласники Херсонської гімназії №20

П’ятниця, 21 Вер 2018, 15:48

 

Фахівці Херсонської юстиції, у рамках кампанії протидії булінгу всеукраїнського правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО" , провели тематичний урок для учнів 7 та 8 класів Херсонської гімназії №20.

Заняття почались із вправи з яблуком. Школярам запропонували "образити" фрукт і кинути його на підлогу. А після діти змогли побачити, що сталось із плодом. Ззовні він був наче без ушкоджень, проте всередині він почав псуватись. Так і з людьми - своїми словами та діями ми можемо завдати їм болю.

Також спеціалісти запропонували дітям простягнути "долоньку допомоги" тим, хто став жертвою булінгу і висловитись, як можна протидіяти такому ганебному явищу, та до кого звертатись за допомогою.

Школярі пропонували власні варіанти, але всі зійшлись в одному, що булінг - це не круто і потрібно ставитись один до одного із повагою.

Також під час заняття школярам продемонстрували кілька відеороликів на тему булінгу, які викликали жваве обговорення серед підлітків.

Наприкінці уроку спеціалісти Херсонської юстиції запропонували замість цькування робити хоча б невеличкі, але добрі справи.

- Подібні уроки для дітей різного віку Херсонська юстиція буде проводити по всій області. Бо, на жаль, статистика не втішна - кожен третій школяр потерпає від цькування. Ми маємо покласти цьому край. І подібні уроки мають на меті виховання в дітей толерантності та поваги один до одного. - заявив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації