Безоплатна правова допомога жителям Херсонщини

П’ятниця, 09 Лют 2018, 09:31

Конституція України гарантує кожній людині право на професійну юридичну допомогу. Більше того, у випадках, передбачених чинним законодавством, така допомога надається безоплатно.

Декілька років тому Верховною Радою України прийнято відповідний закон, який передбачав право кожного на безоплатну первинну правову допомогу. Відповідно до статті 7 Закону України «Про безоплатну правову допомогу»  безоплатна первинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

08 лютого поточного року фахівцями відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області проводився прийом громадян у рамках роботи «громадської приймальні». Херсонці зверталися за юридичними консультаціями з наступних питань: пільги пенсіонерам на проїзд в громадському транспорті, підготовки звернення до органів державної влади та їх посадових осіб, захист права власності від незаконних посягань та ін.

Нагадуємо, що громадська приймальня працює при Головному територіальному управлінні юстиції у Херсоснькій області за адресою м.Херсон, Потьомкінська 42/14

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації