Головна » Правова допомога » Безоплатна правова допомога » Безоплатна правова допомога для жителів смт Новотроїцьке

Безоплатна правова допомога для жителів смт Новотроїцьке

Вівторок, 13 Сер 2019, 16:28

13 серпня у рамках роботи мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги жителі смт. Новотроїцьке отримали кваліфіковану правову допомогу. Прийом громадян проводився на базі Новотроїцького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Окрім питань щодо оформлення спадщини, оформлення субсидій за новими правилами 2019 року, за допомогою звернулися й громадяни з числа ВПО та жителі Криму.

 Особливістю прийому таких громадян було вирішення їх проблем, таких як реєстрація дитини, народженої на тимчасово окупованій території, отримання свідоцтва про смерть особи, яка померла на непідконтрольній території, тощо.

У випадках, коли потрібно встановити факт народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України рекомендовано звертатися до суду. Усім, хто потребував допомоги у вирішені даного питання спеціалістами роз’яснено, що відповідно до ч. 2 ст. 317 ЦПК України, справи про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України, розглядаються невідкладно з моменту надходження відповідної заяви до суду. Також нагадали, що заявники з таких категорій справ мають право прохати звільнення від сплати судового збору.