Активно продовжує роботу громадська приймальня при ГТУЮ у Херсонській області

вівторок, 29 Сер 2017, 11:16

Питання надання безоплатної правової допомоги на сьогодні врегульовано Законом України «Про безоплатну правову допомогу». Безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг, як забезпечення доступу до правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги.

Отримати таку допомогу має право кожен: звернутися за наданням зазначеної допомоги мають право не лише громадяни України, а й іноземні громадяни, особи без громадянства, біженці, тобто усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.

 29 серпня 2017 року в.о. начальника Управління – начальника  відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Олена Марчук провела прийом громадян в рамках роботи «громадської приймальні». Мешканці області зверталися за юридичними консультації   з наступних питань: порядок розірвання шлюбу та призначення аліментів, спадкування  та оформлення спадку, призначення пенсії за віком.

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації