Виїзд мобільно консультативного пункту до Новотроїцького району

середа, 13 Вер 2017, 16:05

 

13 вересня  2017 року мобільний консультативний пункт під головуванням першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Олега Гарійовича Предместнікова консультував мешканців у Новотроїцькому районі , а саме: с. Громівка та с. Воскресєнка.

Цього дня  громадяни звертались стосовно порядку оформлення спадщини, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, процедури отримання витягів,що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань стосовно підприємств, які знаходяться на території АР Крим та  інших питань.  Мешканці мали можливість отримати відповіді на питання, що їх турбують. Жителів особливо цікавили питання оренди земель, виділення земельних ділянок, що мають статус невитребуваних паїв, отримання документів про державну реєстрацію актів цивільного стану.
Основною метою діяльності мобільних консультативних пунктів є оперативність реагувань на протиправні посягання щодо власності, забезпечення громадян навіть найменших населених пунктів можливістю отримати якісну безоплатну правову допомогу, підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громадян захищати свої права. Жителі віддалених районів можуть отримати за місцем проживання правову консультацію, в разі потреби, – скористатися послугами адвокатів, що співпрацюють з місцевими центрами, з метою захисту від обвинувачення, здійснення представництва інтересів та складення документів процесуального характеру.

 

    

   

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації