Представники юстиції, Департамент агропромислового розвитку та власники фермерських господарств обговорювали проблемні питання захисту прав власності  

п’ятниця, 30 Чер 2017, 14:20

30 червня 2017 року Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області проведено круглий стіл з керівництвом Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації на тему «Захист прав власності. Антирейдерський закон». У заході приймали участь: заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Маргарита Степанова, головний спеціаліст відділу контролю, організаційно-кадрового, інформаційного та юридичного забезпечення Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Людмила Сергєєва, голова фермерського господарства «Зоря Каховщини» Леонід Кириченко та працівники Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Захід відкрив начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський, який привітав присутніх та  звернув їхню увагу на те, що Міністерством юстиції України впроваджено інноваційний та дієвий механізм захисту власних прав у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації бізнесу,який, перш за все, полягає у зверненні до Міністерства юстиції України або його територіальних органів зі скаргою.

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері держаної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області  Юрій Шейхудінов розповів присутнім про основні положення прийнятого 6 жовтня 2016 року Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» або «Антирейдерського закону». Доповідач звернув  увагу учасників круглого столу на  внесенні вищевказаним законом змін до низки нормативних актів, якими передбачається забезпечення захисту прав власності, економічних інтересів громадян та інвесторів, а також зменшення ризиків незаконного заволодіння майном.

Учасники круглого столу задавали запитання з практичного застосування антирейдерського законодавства, на які отримували вичерпні відповіді фахівців юстиції. Спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запевнили присутніх, що вони завжди напоготові допомагати громадянам у захисті їхніх прав.

По завершенню зустрічі, керівник територіального органу юстиції наголосив на тому, що саме своєчасне реагування зможе допомогти врятувати від  незаконних дій власність фермерських господарств. Задля оперативної допомоги постраждалим від незаконних реєстраційних дій з нерухомістю, при Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області утворено комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та запроваджено гарячу телефонну лінію для консультування громадян із зазначених питань (098-981-65-12 та 066-877-53-89), - зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

ч

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації

Відео