Головна » Виконавча служба » 16,5 тисяч дітей отримали більше 44 мільйонів гривень аліментів

16,5 тисяч дітей отримали більше 44 мільйонів гривень аліментів

П’ятниця, 10 Сер 2018, 12:52

Сьогодні керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський разом із заступником – начальником Управління державної виконавчої служби Ярославом Тюпляєвим під час прес-конференції розповіли про результати роботи над стягненнями боргів по аліментах.

Завдяки Закону #ЧужихДітейНеБуває державними виконавцями у Херсонській області забезпечено виконання рішень судів про стягнення аліментів внаслідок чого 16 497 дітей відчули реальну допомогу держави, 78,7 млн. грн. аліментів стягнуто державними виконавцями за сім місяців, з яких 44,6 млн. грн. стягнуті завдяки дії Закону #ЧужихДітейНеБуває.
Серед інших результатів дії Закону – 7 515 осіб внесено до реєстру боржників зі сплати аліментів, по 5 482 боржникам винесено постанови про обмеження боржників у праві виїзду за кордон, керування автомобілем, полювання та користування зброєю. 
Державними виконавцями складено 831 протокол про вчинення боржником адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 183-1 КУпАП, 789 протоколів направлено до суду, з яких: 112 – задоволено. 
– 44-річний херсонець мав платити аліменти на трьох власних дітей. Від першого шлюбу у нього син (17 років) та донька (зараз вже повнолітня). Цілих 7 років він їм нічого не сплачував. І накопичив борг цілих 123 тисячі гривень. 
У другому шлюбі у нього народився син (зараз хлопчику 8 років). Він йому також нічого не сплачував. І накопичив борг 75 тисяч гривень.
Після обох розлучень чоловік переїхав працювати до Києва. Державні виконавці Дніпровського району обмежили його в праві керування автомобілем, в праві виїзду за кордон. А на додачу ще й наклали арешт на його банківський рахунок. Одразу після цього чоловік повністю погасив свій борг перед рідними дітьми. Тобто усього він сплатив 198 тисяч гривень. І це лише один із випадків, коли діти нарешті отримали свої законні кошти. – зазначив головний юрист області Костянтин Хутковський.
Також очільник Херсонської юстиції розповів про нововведення другого пакету Законів #ЧужихДітейНеБуває, який Верховна Рада ухвалила 3 липня. Ним передбачається посилення фінансових санкцій, неможливість претендувати на певні державні посади, збільшення тривалості суспільно корисних робіт тощо.

DSC_0964

DSC_0939  DSC_0938